Call Center
+90 256 813 33 71
7/24 Number
+90 533 597 88 32
   Günlük Turlar
PAMUKKALE
Pamukkale Denizli’nin kuzeyinde merkeze 20 km. uzaklıkta antik kent Hierapolis ile iç içedir. MÖ. 97'de kurulan Hierapolis Hz.İsa’nın havarilerinden St.Philip’in burda öldürülmesinden dolayı kutsal kent olarak bilinir.. Pamukkale termal kaynağı fazla olan bir bölgedir. Buradan çıkan suların sıcaklığı 35-100 derece arasında değişen 17 kaynak bulunmaktadır. Kaynaklar antik dönemden beri akmaktadır. Termal su kaynaktan çıktıktan sonra 320m uzunluğunda bir kanal ile traverten başına gelmekte ve buradan, 60-70m.lik kısmi çökelmenin olduğu traverten katlarına dökülmekte ve ortalama 240-300m. yol kat etmektedir.
EFES ÖREN YERİ
MÖ 5.bin yıla kadar giden tarihi boyunca uygarlık, bilim, kültür ve sanat alanlarında her zaman önemli rol oynayan Efes, antik dünyanın en önemli merkezlerinden biriydi. Doğu ile Batı (Asya ve Avrupa) arasında başlıca kapı durumunda, önemli bir liman kentiydi burası ve bu konumuyla çağının en önemli politik ve ticaret merkezi olarak gelişti, Roma Dönemi’nde Asya eyaletinin başkenti oldu.
Anadolu’nun eski ana tanrıça (Kybele) geleneğine dayalı, dünyanın yedi harikasından biri sayılan Artemis Tapınağı’nın da Efes’te yer almış olması şehrin önemini artırıyor.
Antikçağ’ın benzersiz uygarlık merkezi Efes, bugün de yılda ortalama 1,5 milyon kişinin ziyaret ettiği önemli bir turizm merkezi. Kentte, 100 yıldan fazla bir süredir devam eden kazılar sayesinde bir yandan Efes tarihine ve Anadolu arkeolojisine yeni boyutlar kazandıran bilimsel sonuçlar elde ediliyor, diğer yandan kazılar sonucu açığa çıkarılan önemli yapı ve anıtlar restore edilerek ayağa kaldırılıyor ve çevreleriyle birlikte düzenleniyor. Efes Örenyeri’nde, Celsius Kütüphanesi, Yamaç Evler, Tiyatro gibi eşsiz mimari eserleri görebilir, Antikçağ’ın havasını soluyabilirsiniz.
DALYAN
Hem denizi hem de gölle bütünleşmiş bir doğa harikası Dalyan. Adını doğal kanallar üzerinde yüzyıllardır yapılan dalyan balıkçılığından alan Dalyan, Kaunos antik kentinin yanı sıra soyu tükenmekte olan Caretta Caretta kaplumbağalarının rastlandığı son kumsallardan biri doğal İztuzu kumsallarıyla da bir cennet. Dalyan, deniz kenarında değil, ama hem denizi, hem de gölleri var... Labirenti andıran kanallarda doyumsuz tekne gezileri de, doğayla baş başa koylarda deniz keyfi de Dalyan'da... Mavi yengeçlerin sığınağı da olan Dalyan deltası, kuş gözlemcilerinin de en favori alanlarından biri. Soyu tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan karabatak, küçük karabatak, Macar ördeği, sakarmeke, sukuşu, denizkuşu gibi altında olan pek çok kuşu burada görebilirsiniz.
TEKNE TURU
Ege denizin serin ve berrak sularında stres atmak, el değmemiş koylarda yüzmek ve güneşlenmekiçin bulunmaz bir fırsat.Hala bozulmamış manzaralar eşliğinde beş koy gezip molalarda şnorkella yüzebilir ve muhteşem bir öğle yemeği ile teknede dinlenebilirsiniz..
KOS BY FERRY
Visit Greek Island Kos by ferry from Didim D-Marin
BAFA GÖLÜ VE MİLAS MARKET
Endymon Tapınağı, Athena Tapınağı ve Bizans kalesi kalıntılarını görmek, milli park içinde dolaşmak,Bafa gölünde tekne turu yapmak, öğle yemeğinde taze balık yemek için bulunmaz bir fırsat.
DALIŞ TURU
Su altının büyüleyici dünyasını keşfetmeye hazırmısınız? İster tecrübeli, ister acemi olun profesyonel ekiplerce önce ne yapmanız gerektiği öğretilecek,sonra gruplar halinde sualtı mucizesini göreceksiniz. Hafif bir öğle yemeği ve profesyonel ekip sizi beklemektedir.
JEEP SAFARI
Eğer şehir hayatından sıkıldysanız, ailenizle birlikte zaman geçirebileceğiniz bulunmaz fırsat. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu bir doğada 4x4 jeepler ile mola zamanı. Kameranızı, havlu ve yüzme kıyafetleriniz almayı unutmayın, su savaşlarına hazır olun.
HAMAM
Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.
AT SAFARI
At üzerinde doğada dolaşmak ve yaban hayatını görmek için bulunmaz bir fırsat.
BODRUM FERRYBOAT
Bodrum’da yalnız başınıza bir gün geçirmeye ve alışveriş yapma ne dersiniz, haftanın 2 günü sefer olan tekne ile, deniz yolculuğu yapabilir ve sunulan içecekleri güneşlenirken yudumlayabilirsiniz.
AQUAPARK
Sıcak yaz günlerinde su ile iç içe bir gün ! Cesaretiniz varsa bütün su aktivitelerinden yararlanabilirsiniz, Kamikaze, Twister, Free Fall bunlardan bazıları, daha sakin bir aktivite için kaydıraklar, dalga havuzu sizi bekler. Jakuzide rahatlayabilir, güneş altında köpük banyosu yapabilirsiniz.